O Internecie, oprogramowaniu oraz moich własnych małych projektach...
Blog > Komentarze do wpisu

CSSVista - CSS dwojgiem oczu widziany

Męczy Cię każdorazowe sprawdzanie działania stylów CSS pod najważniejszymi przeglądarkami? Być może pewnym rozwiązaniem będzie aplikacja CSSVista (dla systemu Windows), która pozwala na jednoczesne śledzenie wprowadzanych zmian za pomocą silnika renderującego IE oraz Gecko.

CSSVista podczas pracy

Aplikacja jest jeszcze we wczesnej fazie rozwoju, ale już teraz prezentuje się dość ciekawie. Udostępnia kolorowanie składni, zwijanie kodu oraz podpowiedzi. Efekty wprowadzanych zmiany mogą być obserwowane na bieżąco w oddzielnych panelach dla IE i Gecko. Daje to nam lepsze pojęcie jak będzie ona wyglądała zarówno w najpopularniejszej (IE) jak i nowoczesnej (Firefox i reszta rodziny) przeglądarce.

Jeżeli nie masz zbytnio wygórowanych wymagań co do edytora CSS, to jest to narzędzie dla Ciebie. Z pewnością świetnie sprawdzi się przy modyfikacji szablonu bloga lub strony domowej.

niedziela, 30 września 2007, s.z.y.m.o.n

Polecane wpisy

TrackBack
TrackBack w tym blogu jest moderowany. TrackBack URL do wpisu:
Skrypt ostatnie komentarze w nowej wersji
Po sporych perturbacjach skrypt wraca do życia. Teraz z prostym generatorem kodu do w klejenia na blogu!
Wszyskich zainteresowanych zapraszam do ponownej instalacji.
Czytaj dalej...
Promuj swojego bloksa
Czytelnicy mogą promować Twojego bloga umieszczając linki do notek w serwisach społecznościowych. Ułatw im to zadanie dodając na blogu listę odnośników, która tą czynność sprowadzi do jednego kliknięcia.
Czytaj dalej...