O Internecie, oprogramowaniu oraz moich własnych małych projektach...
Kategorie: Wszystkie | Blox | Linux | Sieć | User JS & CSS
RSS
poniedziałek, 16 lipca 2012

Sprawa się nieco przeciągnęła, ale wreszcie jest nowa wersja skryptu ostatnich komentarzy. Teraz nawet łatwiejsza w konfiguracji.

czwartek, 05 lipca 2012

Wielu z użytkowników bloksa korzystających z mojego skryptu ostatnich komentarzy z przykrością zauważyło wczoraj (4 lipca), że przestał on działać. Niestety jest to przykrą konsekwencją zmian jakie wprowadzono w systemie RSS blox.pl.

Dla wszystkich zainteresowanych zamieszczam krótki opis bieżącej sytuacji.

niedziela, 01 stycznia 2012
Na nowy rok Gazeta.pl i Blox.pl uraczyły użytkowników radosnymi nowinami o nowej poczcie i stronie głównej Bloksa! Wszystko super niestety ze znaczącym "ale". Wieloletni użytkownicy tych usług pewnie odnieśli dziwne wrażenie, że informacja ta brzmi jakoś dziwnie znajomo, nieprawdaż?
niedziela, 27 listopada 2011
Od wczoraj skrzynki pocztowe obsługiwane przez Google (Gmail, gazeta.pl, fotka.pl) nie przyjmują wiadomości wysyłanych z serwisu allegro.pl. Spora część użytkowników nie otrzymuje zatem żadnych powiadomień z serwisu. Jak łatwo się domyślić na forum technicznym allegro wrze.
środa, 23 listopada 2011
Od kilkunastu dni Blox zachęca do zaproponowania niebanalnego testu dla pewnego ultrabooka. Najbardziej kreatywni mają dostąpić "zaszczytu" przetestowania owej zabawki. Co niektórzy zacierają już pewnie rączki, ale czy faktycznie będzie go mógł ktoś naprawdę przetestować?
 
1 , 2 , 3 , 4 , 5 ... 23
Skrypt ostatnie komentarze w nowej wersji
Po sporych perturbacjach skrypt wraca do życia. Teraz z prostym generatorem kodu do w klejenia na blogu!
Wszyskich zainteresowanych zapraszam do ponownej instalacji.
Czytaj dalej...
Promuj swojego bloksa
Czytelnicy mogą promować Twojego bloga umieszczając linki do notek w serwisach społecznościowych. Ułatw im to zadanie dodając na blogu listę odnośników, która tą czynność sprowadzi do jednego kliknięcia.
Czytaj dalej...