O Internecie, oprogramowaniu oraz moich własnych małych projektach...
Kategorie: Wszystkie | Blox | Linux | Sieć | User JS & CSS
RSS
wtorek, 18 grudnia 2007

W komentarzach do notki opisującej mój skrypt głosowania dla BlogFroga pojawiły się pytania o inne wersje kolorystyczne. BlogFrog.pl udostępnia trzy wersje (jak na razie) zatem przydałoby się aby i mój skrypt pozwalał na ich wykorzystanie. Taką możliwość daje jego najnowsza wersja - blox.frog.js.

poniedziałek, 03 grudnia 2007

Być może niektórzy z was zauważyli, iż w weekend BlogFrog został zasypany wpisami z pinger.pl. Zdziwiłem się taką popularnością żaby wśród użytkowników tego nowo powstałego serwisu mikroblogingu. Dodatkowym zaskoczeniem był fakt, iż wszystkie te wpisy pochodzą jakoby z jednego bloga. Czyżby spam?

Jak wcześniej zapowiedziano, tak dzisiaj po północy wprowadzono kolejne zmiany w bloksie. Tym razem zmiany dotyczą samych blogów, tak struktury kodu HTML jak i funkcjonalności. Pakiet wprowadzonych zmian zawiera:

Skrypt ostatnie komentarze w nowej wersji
Po sporych perturbacjach skrypt wraca do życia. Teraz z prostym generatorem kodu do w klejenia na blogu!
Wszyskich zainteresowanych zapraszam do ponownej instalacji.
Czytaj dalej...
Promuj swojego bloksa
Czytelnicy mogą promować Twojego bloga umieszczając linki do notek w serwisach społecznościowych. Ułatw im to zadanie dodając na blogu listę odnośników, która tą czynność sprowadzi do jednego kliknięcia.
Czytaj dalej...