O Internecie, oprogramowaniu oraz moich własnych małych projektach...
Kategorie: Wszystkie | Blox | Linux | Sieć | User JS & CSS
RSS
sobota, 13 stycznia 2007

Czy, jak większość użytkowników systemu Windows i pakietu Office, używasz MS Outlook do obsługi poczty? Masz zamiar migrować na wersję 2007? Tak? Więc pożegnaj się z ładnie wyglądającymi listami w formacie HTML.

piątek, 12 stycznia 2007

Dziś, ku mojemu zaskoczeniu, menadżer aktualizacji zakomunikował dostępność najnowszej Opery w wersji 9.10. Być może nie jest to powód do specjalnej ekscytacji, zwłaszcza, iż preferuje Firefoksa, ale jakoś wcześniej nie była ona widoczna u mnie w repozytoriach.

Pozostaje liczyć na to, iż tak już pozostanie, a aktualizacje zarówno Opery jak i liska będą dostępne nieco szybciej niż to miało miejsce w przypadku ich ostatnich wersji.

23:37, s.z.y.m.o.n , Linux
Link Dodaj komentarz »
sobota, 06 stycznia 2007
Na pewno nie raz zdarzyło Ci się oglądać efekt wyróżnienia własnych komentarzy przez autora bloga. Stanowią one atrakcyjny element, który pozwalając na łatwiejsze odnalezienie jego wypowiedzi wpływa na poprawę interakcji z czytelnikami.
Oto krótki skrypt, który umożliwi Ci osiągnięcie takiego efektu także na Twoim bloksie.
1 ... 21 , 22 , 23
 
Skrypt ostatnie komentarze w nowej wersji
Po sporych perturbacjach skrypt wraca do życia. Teraz z prostym generatorem kodu do w klejenia na blogu!
Wszyskich zainteresowanych zapraszam do ponownej instalacji.
Czytaj dalej...
Promuj swojego bloksa
Czytelnicy mogą promować Twojego bloga umieszczając linki do notek w serwisach społecznościowych. Ułatw im to zadanie dodając na blogu listę odnośników, która tą czynność sprowadzi do jednego kliknięcia.
Czytaj dalej...