O Internecie, oprogramowaniu oraz moich własnych małych projektach...
Kategorie: Wszystkie | Blox | Linux | Sieć | User JS & CSS
RSS
niedziela, 02 sierpnia 2009

Nadrabiając sieciowe zaległości trafiłem na stronę promującą firmowane przez Sitepoint rozszerzenie CodeBurner, o którym pisał już Paweł Wimmer. W ramach promocji wraz z rozszerzeniem oferowany jest obecnie, podręcznik dla początkujących twórców rozszerzeń dla ognistego liska.

sobota, 18 lipca 2009

Logo Mozilla JetpackNawet nie zauważyłem jak ukazała się kolejna wersja testowa (0.4) rozszerzenia Jetpack dla Firefoksa. Muszę przyznać, że ludzie odpowiedzialni za projekt nie próżnują. Tym razem uraczyli nas możliwością nagrywania audio oraz mechanizmem Page Mods.

czwartek, 16 lipca 2009

Logo NetvibesDzisiaj na netvibes „premierę″ miała nowa funkcja „przenieś i subskrybuj″ wbudowana w widety twittera i facebooka. Teraz obserwowanie strumienia generowanego przez poszczególne osoby stało się jeszcze łatwiejsze.

poniedziałek, 25 maja 2009
grosze

Zarabiać na blogu, to marzenie nie jednego blogera. Światełkiem w tunelu dla wielu jest zapewne AdTaily ze swoim reklamowym widgetem. Co jednak, gdy nasz widget jest pusty lub nie chcemy robić z blogu słupa ogłoszeniowego? Może czas zastanowić się nad systemem mikropłatności?

środa, 25 marca 2009

Niedawno udostępniono ósmą wersję Internet Explorera. Mamy zatem trzy wersje przeglądarki, które należałoby uwzględnić modyfikując wygląd naszej strony. Niestety Windows pozwala nam zainstalować jedynie jedną z nich, a w przypadku Visty dodatkowo odpada wersja szósta.

Spory kłopot? Niekoniecznie.

1 , 2 , 3 , 4 , 5 ... 23
Skrypt ostatnie komentarze w nowej wersji
Po sporych perturbacjach skrypt wraca do życia. Teraz z prostym generatorem kodu do w klejenia na blogu!
Wszyskich zainteresowanych zapraszam do ponownej instalacji.
Czytaj dalej...
Promuj swojego bloksa
Czytelnicy mogą promować Twojego bloga umieszczając linki do notek w serwisach społecznościowych. Ułatw im to zadanie dodając na blogu listę odnośników, która tą czynność sprowadzi do jednego kliknięcia.
Czytaj dalej...