O Internecie, oprogramowaniu oraz moich własnych małych projektach...
Kategorie: Wszystkie | Blox | Linux | Sieć | User JS & CSS
RSS
wtorek, 17 lutego 2009

Wprowadzanie nowych funkcji do serwisu, to moment, często brutalnego, zderzenia koncepcji jego autorów oraz oczekiwań użytkowników. Jak wiemy, przyzwyczajenie jest drugą naturą człowieka i nawet najlepiej przygotowane funkcje potrafią spotkać się z murem niechęci. Kiedy więc jesteśmy skłonni przeboleć początkowe niedogodności?

poniedziałek, 29 grudnia 2008

Stali czytelnicy, którzy korzystają z serwisu netvibes lub iGoogle, zapewne kojarzą mój widget dla serwisu Blogfrog.pl. Pozwalał on w łatwy sposób śledzić najnowsze wpisy pojawiające się w blogosferze, ale od kilku miesięcy nie dawał oznak życia. Dziś widget wraca do życia w jeszcze atrakcyjniejszej postaci.

wtorek, 09 grudnia 2008

Netvibes udostępnił użytkownikom kilka nowości urozmaicających wygląd ich stron startowych. Z wprowadzonych zmian z pewnością ucieszą się wszyscy, którym zbrzydł już tradycyjny, kolumnowy układ widgetów.

wtorek, 07 października 2008

Administracja uraczyła nas wczoraj (wreszcie) folderami w zasobach bloksa, a mnie tknęło aby zerknąć jak wakacyjne (nie tylko) nowości wpłynęły na skrypty mojego autorstwa. Jak się okazuje kilka z nich potrzebowało mniejszych lub większych modyfikacji.

sobota, 27 września 2008

Znudziły Ci się standardowe skórki Netvibes? Udostępniona ostatnio setka nowych nie powala na kolana? Czas wziąć sprawę w swoje ręce i stworzyć własną.Zadanie nie należy, co prawda do banalnych, ale z przy odrobinie samozaparcia i podstawowej znajomości XML'a można odmienić oblicze własnej strony startowej.

1 , 2 , 3 , 4 , 5 ... 23
Skrypt ostatnie komentarze w nowej wersji
Po sporych perturbacjach skrypt wraca do życia. Teraz z prostym generatorem kodu do w klejenia na blogu!
Wszyskich zainteresowanych zapraszam do ponownej instalacji.
Czytaj dalej...
Promuj swojego bloksa
Czytelnicy mogą promować Twojego bloga umieszczając linki do notek w serwisach społecznościowych. Ułatw im to zadanie dodając na blogu listę odnośników, która tą czynność sprowadzi do jednego kliknięcia.
Czytaj dalej...