O Internecie, oprogramowaniu oraz moich własnych małych projektach...
Kategorie: Wszystkie | Blox | Linux | Sieć | User JS & CSS
RSS
środa, 24 września 2008

Jeżeli jeszcze Czytnik Google nie przywitał was dymkiem informującym o nowych funkcjach, to z pewnością warto będzie się jemu przyjrzeć. Jak to zwykle bywa nową funkcjonalność, w wersji polskojęzycznej, otrzymujemy niestety z opóźnieniem do wersji US.

wtorek, 23 września 2008

Netvibes to jeden z internetowych serwisów, którego „zniknięcie” z sieci potrafi mocno napsuć mi humor. Dzisiejsze zachowanie serwisu tym bardziej mnie nie ucieszyło, zwłaszcza, że dziwne objawy obserwowałem już wczoraj.

piątek, 01 sierpnia 2008

Gdyby nie te upały, to pomyślałbym, że piekło dzisiaj zamarzło. Tak chyba najlepiej mogę skwitować wypuszczenie nowej odsłony popularnego serwisu delicious.com (adres też zmienili). Po tak długich testach zapewne wiele osób, podobnie jak ja, traciło już nadzieję, że to w ogóle nastąpi.

poniedziałek, 30 czerwca 2008

Mniej więcej tak właśnie pomyślałem zobaczywszy dziś moją stronę startową na Netvibes. Zapewne tak jak i u innych użytkowników serwisu, została ona wzbogacona o pole wyszukiwania Google. W rezultacie serwis wyglądem zbliżył się do iGoogle.

wtorek, 03 czerwca 2008

Ostatnimi czasy niewiele (w zasadzie wcale) piszę na blogu. Wśród rzeczy jakie zaprzątają mi głowę był między innymi szablon dla poważnego. Jego premiera miała uświetnić drugą rocznicę blogowania. Jak to jednak bywa życie zweryfikowało plany i ujrzał on światło dzienne dopiero teraz.

1 , 2 , 3 , 4 , 5 ... 23
Skrypt ostatnie komentarze w nowej wersji
Po sporych perturbacjach skrypt wraca do życia. Teraz z prostym generatorem kodu do w klejenia na blogu!
Wszyskich zainteresowanych zapraszam do ponownej instalacji.
Czytaj dalej...
Promuj swojego bloksa
Czytelnicy mogą promować Twojego bloga umieszczając linki do notek w serwisach społecznościowych. Ułatw im to zadanie dodając na blogu listę odnośników, która tą czynność sprowadzi do jednego kliknięcia.
Czytaj dalej...