O Internecie, oprogramowaniu oraz moich własnych małych projektach...
Kategorie: Wszystkie | Blox | Linux | Sieć | User JS & CSS
RSS

Blox

poniedziałek, 16 lipca 2012

Sprawa się nieco przeciągnęła, ale wreszcie jest nowa wersja skryptu ostatnich komentarzy. Teraz nawet łatwiejsza w konfiguracji.

czwartek, 05 lipca 2012

Wielu z użytkowników bloksa korzystających z mojego skryptu ostatnich komentarzy z przykrością zauważyło wczoraj (4 lipca), że przestał on działać. Niestety jest to przykrą konsekwencją zmian jakie wprowadzono w systemie RSS blox.pl.

Dla wszystkich zainteresowanych zamieszczam krótki opis bieżącej sytuacji.

poniedziałek, 10 maja 2010

Nie będę ukrywał, że nowy kod HTML Blox-a niezbyt przypadł mi do gustu. Nawet poprawiona wersja nie zadowoliła co lepiej obeznanych z tematem tworzenia szablonów. Ponieważ pogoda za oknem nijaka postanowiłem zabawić się w korektora i przygotować swoją wersję szablonu.

poniedziałek, 15 marca 2010

Doczekaliśmy się wreszcie beztabelkowego szablonu HTML dla blogów na Blox.pl. Czy jest to akurat to czego oczekiwaliśmy? Moim skromnym zdaniem zdecydowanie nie!

wtorek, 07 października 2008

Administracja uraczyła nas wczoraj (wreszcie) folderami w zasobach bloksa, a mnie tknęło aby zerknąć jak wakacyjne (nie tylko) nowości wpłynęły na skrypty mojego autorstwa. Jak się okazuje kilka z nich potrzebowało mniejszych lub większych modyfikacji.

 
1 , 2 , 3 , 4 , 5 ... 6
Skrypt ostatnie komentarze w nowej wersji
Po sporych perturbacjach skrypt wraca do życia. Teraz z prostym generatorem kodu do w klejenia na blogu!
Wszyskich zainteresowanych zapraszam do ponownej instalacji.
Czytaj dalej...
Promuj swojego bloksa
Czytelnicy mogą promować Twojego bloga umieszczając linki do notek w serwisach społecznościowych. Ułatw im to zadanie dodając na blogu listę odnośników, która tą czynność sprowadzi do jednego kliknięcia.
Czytaj dalej...