O Internecie, oprogramowaniu oraz moich własnych małych projektach...
Kategorie: Wszystkie | Blox | Linux | Sieć | User JS & CSS
RSS

Sieć

niedziela, 27 listopada 2011
Od wczoraj skrzynki pocztowe obsługiwane przez Google (Gmail, gazeta.pl, fotka.pl) nie przyjmują wiadomości wysyłanych z serwisu allegro.pl. Spora część użytkowników nie otrzymuje zatem żadnych powiadomień z serwisu. Jak łatwo się domyślić na forum technicznym allegro wrze.
piątek, 04 listopada 2011
Allegro zapowiedziało właśnie zmiany w cenniku za wystawianie aukcji. Ceny niższe o 50% ze zwrotem opłaty w przypadku sprzedaży. Brzmi wspaniale, nieprawdaż? Gdzie jest więc haczyk?
sobota, 29 października 2011

Nowa strona oferty, a za chwile zmiany na listingach. Widać, że allegro po raz kolejny weszło w fazę gruntownej przebudowy interfejsu. Złośliwy spytałby: Kiedy w niej nie jest? Tym razem i ja zastanawiam się, czy aby na pewno zmiany idą ku lepszemu?

czwartek, 31 marca 2011

Nowe widoki blogów w Blogger.com - niby nic a jednak coś.. Muszę przyznać, że się podekscytowałem widząc prezentację możliwości jakie dają te prototypowe jeszcze zmiany w interfejsie. Ot taki powiew świeżości w ugruntowanym od lat sposobie prezentacji treści na blogu. Zresztą oceńcie sami...

czwartek, 16 lipca 2009

Logo NetvibesDzisiaj na netvibes „premierę″ miała nowa funkcja „przenieś i subskrybuj″ wbudowana w widety twittera i facebooka. Teraz obserwowanie strumienia generowanego przez poszczególne osoby stało się jeszcze łatwiejsze.

 
1 , 2 , 3 , 4 , 5 ... 6
Skrypt ostatnie komentarze w nowej wersji
Po sporych perturbacjach skrypt wraca do życia. Teraz z prostym generatorem kodu do w klejenia na blogu!
Wszyskich zainteresowanych zapraszam do ponownej instalacji.
Czytaj dalej...
Promuj swojego bloksa
Czytelnicy mogą promować Twojego bloga umieszczając linki do notek w serwisach społecznościowych. Ułatw im to zadanie dodając na blogu listę odnośników, która tą czynność sprowadzi do jednego kliknięcia.
Czytaj dalej...