O Internecie, oprogramowaniu oraz moich własnych małych projektach...
Kategorie: Wszystkie | Blox | Linux | Sieć | User JS & CSS
RSS

User JS & CSS

piątek, 28 marca 2008

Dawno temu popełniłem skrypt użytkownika, który uzupełniał dane w formie komentowania na Bloksie. Po zmianach systemu komentarzy oczywiście przestał on działać poprawnie. Pojawiły się pytania o jego poprawioną wersję, zatem niniejszym ją prezentuję.

wtorek, 23 października 2007

Miesiąc temu udostępniłem członkom wspólnoty tego bloga w serwisie MyblogLog skrypt użytkownika dla przeglądarki Firefox. Dzisiaj z drobnymi poprawkami uwzględniającymi zmiany jakie zaszły niedawno w samym serwisie skrypt udostępniam wszystkim zainteresowanym.

wtorek, 18 września 2007

Jak obiecałem wczoraj, tak właśnie udostępniłem do testowania mój skrypt użytkownika dla widgetu Recent Readers od MyBlogLog.

czwartek, 22 marca 2007
Zeszłotygodniowa premiera nowej głównej strony portalu gazeta.pl wzbudziła wiele kontrowersji. Wśród osób, które krytycznie przyjęły nową wersję strony, znalazłem się i ja. Być może pod wpływem nagonki jaka miała miejsce, a może wyłącznie z własnej przekory, zacząłem eksperymentować w moim Firefoksie ze skryptami i stylami użytkownika dla tej strony.

Efekty ekserymentów możecie zobaczyć w dalszej części tekstu.

Skrypt ostatnie komentarze w nowej wersji
Po sporych perturbacjach skrypt wraca do życia. Teraz z prostym generatorem kodu do w klejenia na blogu!
Wszyskich zainteresowanych zapraszam do ponownej instalacji.
Czytaj dalej...
Promuj swojego bloksa
Czytelnicy mogą promować Twojego bloga umieszczając linki do notek w serwisach społecznościowych. Ułatw im to zadanie dodając na blogu listę odnośników, która tą czynność sprowadzi do jednego kliknięcia.
Czytaj dalej...